Oferta usług hydraulicznych Warszawa

Hydraulik Warszawa

200 - 350 zł.

Udrażnianie kanalizacji Warszawa
Pogotowie Kanalizacyjne Warszawa

Udrazniamy wszelkiego rodzaju instalacje kanalizacyjne oraz urząszenia tj. udrażnianie toalet, zlewów, umywalek, wanny, brodzików, oraz instalacji lokalowej w mieszkaniach.
W razie poważnych zapchań tj. piony kanalizacyjne, odejścia kanalizascyjne od budynków, oraz innej instalacji kanalizacyjnej do 250 mm. w takim wypadku współpracujemy z firmą "WUKO - Pogotowie Kanalizacyjne Warszawa" która posiada profesjonalny sprzęt do mechanicznego udrażniania kanalizacji oraz wysokociśnieniowy WUKO.

200 - 250 zł.

Naprawa spłuczek podtynkowych Warszawa
Serwis spłuczek zabudowanych Warszawa

Naprawa spłuczek w zabudowie, takich marek jak:
GEBERIT, CERSANIT, KOŁO, SCHWAB, JIKA, FRIATEC, ROCA, SANIT, TACE, oraz innych firm...
Jesteśmy w stanie wykonać naprawę od ręki, ale zdażają się wypadki że części zamienne trzeba zamawiać z internetu i w takim wypadku musimy rozłożyć usługę na dwa etapy.

300 - 400 zł.

Serwis pomporozdrabniaczy Wc Warszawa
Całodobowo

Serwis i montaż pomporozdrabniaczy (młynków Wc) Pompozdrabniacze i pompy mają zastosowanie w instalacjach sanitarnych w gospodarstwach domowych oraz obiektach użyteczności publicznej. Urządzenia rozdrabniająco-przepompowujące służą do odprowadzania ścieków organicznych i bytowych do oddalonej kanalizacji, szamba lub oczyszczalni ścieków.

Pogotowie Hydrauliczne Warszawa

Usuwanie awarii hydraulicznych Warszawa

Do państwa dyspozycji jest nasze POGOTOWIE HYDRAULICZNE WARSZAWA,które świadczy usługi całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Załoga pogotowia Hydraulicznego: Tel.883-983-697

Na terenie całej Warszawy
Montaż AGD, drobne naprawy hydrauliczne oraz poważne awarie. Udraznianie kanalizacji Warszawa.
- Hydraulik Warszawa